Foto emotsioonist, kus ema ja laps kallistavad

Perepildistamine toimub teie kodus või hoopis jalutuskäiguna mõnes teile meeldivas kohas.

Mulle meeldib pildistada teie perele omaseid hetki ja võimalikult loomulikult viisil. Ma ei armasta liigselt poseerituid pilte ja püüan luua võimalikult sundimatu õhkkonna. Ma ei eelda, et lapsed püsiksid paigal või naerataksid kaamerasse. Vastupidi, lastega pildistamise juures on tore see, et nad käituvad impulsiivselt ja see võimaldab jäädvustada teie perele iseloomulikke hetki. Pildistamissessioon võimaldab võtta aega ainult oma perega koos olemiseks ja sellisena saab see ka jäädvustatud.

Millal me saame pilte teha?

Perepilte eelistan teha nädalavahetustel. See võimaldab mul nädala sees omaenda väikeste lastega olla ja see sobib enamasti ka minu klientidele. Võime alustada hommikul vara juba pidžaamapiltidega, jäädvustada pannkoogitegemist või jalutada õues.

Kas mu kodu sobib pildistamiseks?

Jah, see on teie kodu, sellisena nagu te praegu olete. Ja seda on tore mäletada! Eriti hinnaliseks muutub see mälestus tulevikus laste jaoks, nagu meil endil on põnev oma lapsepõlvepilte vaadata. Igas kodus on olemas mõni hea valgusega koht ja pildistamine toimub alati päevasel ajal, et oleks võimalikult palju loomulikku valgust.

Mida me peaksime selga panema?

Riietus ei ole kõige olulisem osa pildis, aga see aitab luua õhustikku. Ideaalne riietus on teie enda moodi, hästi ilusaks jäävad piltidel naturaalsed kangad (siid, vill, puuvill), toonid ja mustrid. Kindlasti ei pea te riidesse panema ühtemoodi ja vältida võiks ka neoonseid toone, suuri logosid ja sloganeid.

o

  • Perepiltide tegemine võtab aega umbes 1 – 1,5 tundi.
  • Tulemiks on 50+ töödeldud pildiga veebigalerii, kus te saate pildid endale alla laadida.
  • Eraldi on võimalik juurde tellida ka paberfotosid või albumi.
  • Küsi hinnapakkumist, saadan sulle teenuste ja hindadega kirja!