Section Image

Milliseid pilte ma teen?

Mulle meeldivad fotod, mis tekitavad emotsioone ja äratundmist. Ma otsin pisikesi detaile, mis kõnevatavad. Sundimatuid portreid. Ehedaid emotsioone. Huvitavaid valgust.Visuaalselt kõnekaid kaadreid.

Minu suurim kirg on dokumentalistk fotograafia. See tähendab püüet jäädvustada olustikku autentselt, ilma vahele sekkumata. Minu eesmärk on leida igast olukorrast midagi ilusat ja võib-olla ka poeetilist.

Ma olen ise kahe väikese lapse ema ja pean seda ise nii oluliseks, et neid mälestusi hoida ja ka oma lastele edasi anda. Ma püüan dokumenteerida nii nende isiklikke kogemusi kui ka üldisemalt lapsepõlve olemust.

Perepildid

Perepiltide väärtus on emotsionaalne — lisaks sellele, et endale mälestusi luua, on see võimalus ka oma lastele neid edasi anda. Ja kui meie jaoks on olulised fotod oma lastest, siis nende jaoks on oluline omada pilte ka oma vanematest ja nendega koos. Minu piltide eesmärk on jäädvustada teie pere ühiselt ja luua piltidest üks lugu, milles oleks sisu ja emotsioone.

Rohkem infot perepiltide kohta

Vastsündinuga pildistamine

Emana ma tean, kui emotsionaalne, erakordne, aga ka habras on aeg vastsündinud beebiga. Seda erilist tunnet ei unusta vanemad kunagi. Ja kui see aeg ise möödub kiiresti, siis pildid annavad võimaluse seda ikka ja jälle meenutada.
Pildistamise eesmärk on jäädvustada loomutruult nii värsket beebit kui ka kogu pere koos. See toimub paindlikult just teie oma pere rütmis.

Rohkem infot beebiga pildistamise kohta

Pulmapildid

Pulmade juures on kõik nii eriline, mis muudab ka selle sündmuse pildistamise eriliseks. Olen sellel päeval pigem tähelepanelik kõrvalseisja, kes üritab teie päeva jutustada piltides. Ma dokumenteerin teie päeva detailides ja emotsioonides, inimesi ja omavahelist kommunikatsiooni.

Rohkem infot pulmapiltide kohta