Vastsündinud

Minu vastsündinu pildistamine toimub dokumentalistlikus stiilis. See tähendab, et ma keskendun beebile, teie perele ja kodule nii, nagu te loomulikult olete. Ma pildistan teid kõiki koos ja ka beebit eraldi, püüdes jäädvustad kõiki olulisi detaile.

Ma ei võta pildistamiseks kaasa mingeid lisavahendeid. Piltide eesmärk on luua autentseid mälestusi ja selle pildistamiseks sobib kõige paremini teie oma kodu. See on eriline aeg ja õhkkond, mida hiljem mäletada ja mida fotod võimaldavad ka oma lastele jutustada.

Kui vana beebiga pildistada?

Esimese 48 tunni jooksul saab kõige autentsemad vastsündinu pildid, kus kõik on alles väga toores, beebi oma ainulaadses olekus ja emotsioonid kõige vahetumad. Aga iga hetk on ainulaadne ja pildistada võib ka nädalaid või kuid hiljem. Alati lihtsalt ei lähegi peale sünnitust kõik nii sujuvalt, et see võimalil oleks ja võib-olla tuleb see mõte alles natuke hiljem, sest kõike on alguses nii palju.

Millal broneerida pildistamine?

Hea oleks juba enne sündi võtta ühendust ja arvestatav aeg kokku leppida. Siis saame veel asjaolud rahulikult läbi rääkida ja te saate olla muretud, et teie esimesed hetked saavad jäädvustatud.

Planeerimine on selles uues olukorras väga keeruline ja õnneks ei eelda minu pildistamisstiil mitte midagi. Minu eesmärk on jäädvustada emotsioone ja kogu see olukord ilus oma eheduses, seega neid leiab hulgaga. Beebi võib olla üleval või magada, ja kõige emotsionaalsemad pildid võivadki olla beebi imetamisest või riiete vahetamisest. Planeerin pildistamiseks alati aega varuga, et ei oleks selles osas stressi.

o

  • Pildistamise aeg on 1,5-2 tundi. Piisava varuga, et saaks arvestada kõigi beebi vajadustega!
  • Tulemuseks on 50+ pildiga veebigalerii.
  • Eraldi on võimalik juurde tellida ka paberfotosid või albumi.
  • Küsi hinnapakkumist, saadan sulle teenuste ja hindadega kirja!