TAGASI
Esimene blogipostitus. Minu isiklikud fotod.

Kõigepealt – tore, et oled jõudnud minu kodulehele ja aitäh, et huvi minu tegemiste vastu tunned! Oma töid avalikustada tundub alati natuke hirmutav ja samas ka põnev, sest ainult jagades on võimalik saada ka teistelt mingit tagasisidet ja vastukaja.

Ma olen otsustanud oma isiklikku elu läbi fotode avalikustada. Minu jaoks on olnud see teadlik valik ja seda põhjusel, et minu jaoks ei ole see mitte minu isiku, vaid fotograafia jagamine. Pildistamine on minu eneseväljendus, mida ma teen kirglikult ja kõige rohkem inspireerib mind minu igapäevaelu. Ka fotograafid, keda ma ise olen läbi aegade austanud ja jälginud, on alati tegelenud väga isiklike teemadega. Ma võin välja tuua ka mõned lemmik kunstnikud, kes mind on aja jooksul inspireerinud: Sophie Calle, Vivian Mayer, Nan Goldin, Elina Brotherus… jne. Üsnagi naiskunstnike keskne! Ilmselt mulle meeldib selline tundlik lähenemine, aga see ei ole tegelikult üldse soopõhine. Praegusel ajal inspireerib mind eelkõige Instagram, kus on on koos imelisi ja andekaid fotograafe, kelle looming puudutab mind ja ärgitab mind ennastki paremaid pilte tegema. Ma loodan mõnikord neid lemmikuid ka siin tutvustada.

Panen siia väikese valiku mõnedest oma lemmikpiltidest, mis ma olen viimastel aastatel teinud. Need ei pruugi olla kõnekad teiste jaoks, aga selles on ka fotograafia võlu. Tsiteerides Roland Barthesi, siis ühes fotos võib olla punctum, mingi pisasi või detail, mis meid puudutab mõnel isiklikul põhjusel ja mis ei pruugigi olla kõnekas kellegi teise jaoks.

Aga nüüd piltide juurde!

Kui sul on huvi ka minu teistsuguste tööde vastu, siis mine tagasi ja vaata ka teisi postitusi.

Ja kui sa juba siia oled jõudnud, siis võid endast ka mõne märgi kommentaarina maha jätta!

TAGASI