TAGASI
Milliseid on head perepildid? / Kodune perepildistamine Tallinnas

Head perepildid on emotsionaalse väärtusega. Fotod on investeering, sest mälestused on lõpuks kõige olulisem, mida me endaga kaasas kanname! Ja veelgi suurema tähenduse saavad fotod meie latste jaoks. Neil ei ole võimalik kõike mäletadada, aga fotod ananvad võimaluse oma lapsepõlve tagasi pöörduda. Neile on oluline tulevikus näha piltidel isennast, oma vanemaid ja pere.

Head perepildid on minu jaoks sellised, mis on ehedad ja emotsionaalsed. Fotod, mis näitavad loomulikku elu ja on tähendusrikkad. Mina tahan, et foto emast ei näitaks ainult seda, milline ta välja näeb, vaid ka seda, kuidas ta lapsega suhtleb. Kuidas isa oma last süles hoiab. Foto võiks anda edasi ka tunnet, mida kunagi hiljem on hea meenutada.

Ja kõige olulisem – perepildid peavad olema pere enda nägu!

Head perepilt näitab teie pere sellisena, nagu teie end hästi tunnete – kui teile meeldib nalja teha ja mürada, siis just sellisena võite te fotol olla. Kui olete vaoshoitum, siis võibolla unistate hoopis rahulikumatest ja poeetilisematest fotodest. Foto sünnib just teie pere ja fotgraafi koostöös!

***

Siinsed pildid on ühest armsast Tallinna perest, kellega koos ühe pühapäeva ennelõuna veetsime.

TAGASI