TAGASI
Sinu unistuste pulm / Elopment
Elopment pulmafoto mehest ja naisest, kes istuvad veekogu ääres.

Milline on sinu unistuste pulm? Võib olla, et traditsioonilise, rahvarikka, lõbusa ja kireva peo asemel mõtled sa hoopis millestki tagasihoidlikumast, romatnilisemast, omanäolisemast? Inimesi on erinavaid ja nii ka soove, võimalusi pulmi pidada. Kui aga juba kooselu tähistada, siis see võiks olla just teie endi nägu, nii nagu te unistate ja nautida oskate!

Elopment pulmafot, mustvalge pilt perest, kes jalutab rohus.

Inlgliskeelses keeleruumis on termin elopment, mis tähistab põgenemist ja abiellumist. On olukordi, kus seda on tehtud vajadusest salaja abielluda, aga sellest on saanud omamoodi romantiline viis kooselu registreerida.

Elopement võib olla põgenemine ja tseremoonia ainult teie kahe jaoks. Võibolla tahate seda tähistada mõne oma lemmikinimeste või lähima pereringiga. Mõned inimesed naudivad suurt seltskonda ja pidu, aga introvertsete inimeste jaoks võib sellega kaasneda rohkem pinget kui naudingut. Tähistada võiks nii, et ise sellest tõelist rõõmu tunneks!

Mittetraditsiooniline mustvalge udune pulmafoto.
Põgeneda saab ka stressi eest, mis kaasneb suure ürituse korraldamisega ja sellega kaasnevate kohustustega.

Üks suur ja õnnestunud pulm koosneb nii paljudest väikestest osadest, alustades askohast, riietustest, peokavast kuni dekoratsioonide ja pisidetailideni. Kui see ei ole teie unistuste pulm, siis võib sellest kõigets loobuda ja ikkagi seda eriliselt tähistada. Ei ole ühtegi reeglit, kuidas te peate oma pulma korraldama — seda võib planeerida loovalt ja ainult iseenda soove silmas pidades!

Mustvalge pilt laulatusest, pruut peigmees ja väike laps.
Väike ja ebtraditsiooniline pulm võib olla ka paramatus.

Alati ei ole võimalust või vahendeid tähistada suurelt. Eriti selgelt on see praeguse pandeemia ajal esile tulnud. Aga seda võib võtta ka kui võimalust lähtuda loominguliselt ja midagi testsugust korraldada! Eriolukord on meid pannud palju asju ümber hindama ja innustanud uusi ja leidlikke lahendusi leidma. Se

Perepult viljandi linnavalitsuse hoones peale laulatust
Pulm on investeering.

See on midagi, mida meenutada terve elu. Peo asemel võib investeerida reisi või elamusse, täita mõni ammune unistus. Võtta ette midagi, milleks ainult kord elus võimalus võib avaneda. Või käia hoopis läbi vanu tuttavaid radu, tähenduslikke paiku ja kinnistada oma isiklikke traditsioone.

mittetraditsiooniline pulm viljandis, rohelise maja kohviku juures
perepilt viljandis, rohelise maja kohviku ees pirukaid söömas.
mustvalge pilt rohelise maja kohviku eest, tähistamas pulma
pruut värvib huuli autos
pulm kahekesi viljandist, mustvalge portree pruudist ja peigmehest
pruut ja peigmees, peegeldus veekogul
pruut naeratab ja vaatab peigmehele otsa
detailipilt rohelisest vääntaimest pruudi käes
pruut aj peigmees istumas veekogu ääres, pulm kahekesi viljandis
 elopment pulm viljandis, pruut ja peigmees jalutavad basseinide ääres
detailipilt pulmast viljandis, sõnajalad basseinide ääres

Minu kui fotograafi jaoks on ebatraditsioonilised pulmad veel ühel põhjusel erilised — see on võimalus ka luua omalaadseid mälestusi fotodes. Võtta rohkem aega, keskenduda peamiselt teineteisele, käia mööda erilisi radu ja seda kõike jäädvustada piltides!

Kas sa unistad ka erilisest pulmast ja põgenemisest pulmatraditsioonide eest? Kas sooviksid küsida või arutada sel teemal? Võid võtta minuga ühendust ja räägime!

TAGASI